27.04.24 вихованці Охтирської ДЮСШ взяли участь у відкритій першості Полтавської обласної організації ФСТ «Динамо» України «Юний динамівець» з боксу серед юнаків 2010-2011 р.н.
![🥊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f94a.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)
![](https://scontent.fhrk8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/440606850_757346063048101_1800428420153586254_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=kPkCG7Y2Y30Q7kNvgGEWif8&_nc_ht=scontent.fhrk8-1.fna&oh=00_AfA3z-laVy2-UKt4_dHMQWZOd7wHl3xWfJsD-7weWWa2pg&oe=66351604)
27.04.24 вихованці Охтирської ДЮСШ взяли участь у відкритій першості Полтавської обласної організації ФСТ «Динамо» України «Юний динамівець» з боксу серед юнаків 2010-2011 р.н.
20-21 листопада відбувся відкритий чемпіонат міста Суми з боксу. Участь у змаганнях взяли понад 130 спортсменів з Київської, Полтавської, Харківської та Сумської областей. Вихованці Охтирської ДЮСШ взяли участь у змаганнях за підтримки відділу молоді та спорту Охтирської міської ради.
Охтирчани добре виступили на цих змаганнях виборовши І місця:
Калач Максим – І місце у ваговій категорії 56 кг
Капуста Євген – І місце у ваговій категорії 70 кг
Вітаємо спортсменів та бажаємо їм успіхів у подальших змаганнях!
5-9 жовтня у м. Харків відбувся відкритий чемпіонат ФСТ "Динамо" України «ЮНИЙ ДИНАМІВЕЦЬ» з боксу серед юнаків 2007-2008 р.н.
Участь у змаганнях взяли і вихованці відділення боксу Охтирської ДЮСШ, які вибороли два призових місця: ІІ місце – Євген КАПУСТА, ІІІ місце – Максим КАЛАЧ.
З 26 по 28 серпня в м. Шостка відбувся відкритий чемпіонат Сумської області з боксу. Змагання зібрали 109 чоловік не тільки із Сумщини, а і з Київської, Чернігівської та Одеської областей. Охтирську ДЮСШ представляли вихованці відділення боксу під керівництвом тренера-викладача Ходуная Віталія Юрійовича.
За результатами чемпіонату вихованці Охтирської ДЮСШ показали наступні результати:
Капуста Євген та Саєнко Нікіта вибороли золото!
Чепура Всеволод став срібним призером.
Калач Максим став бронзовим призером