1. Створюється комісія з розгляду випадків булінгу (цькування) (далі – Комісія) зі складу працівників закладу, батьків постраждалого та булера, керівника закладу та скликається засідання.
2. Якщо Комісія визнає, що це був булінг (цькування), а не одноразовий конфлікт чи сварка, тобто відповідні дії носять системний характер, про це повідомляються уповноважені підрозділи органів Національної поліції України (ювенальна превенція) та Служба у справах дітей.
3. У разі, якщо комісія не кваліфікує випадок як булінг (цькування), а постраждалий не згодний з цим, то він може одразу звернутися до органів Національної поліції із заявою.